nawigacja
Logo BIP
kartki
Agencja Rozwoju Mazowsza
Muzem Mazowsza Zachodniego Serwis Dziennika Ustaw Serwis Monitora Polskiego Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Gesipussa Żyroskop - wyższa jakość informacji Udział Stanisława Papczyńskiego w ocaleniu Polski i chrześcijańskiej Europy Więcej informacji

Informacja Wójta Gminy Puszcza Mariańska dotycząca odpadów komunalnych

1 lipca 2015r. - zmiana sposobu segregacji odpadów komunalnych

na terenie Gminy Puszcza Mariańska

Od 1 lipca 2015r. zmienia się sposób segregacji odpadów komunalnych na terenie gminy Puszcza Mariańska. Firma ENERIS Surowce S.A odbierająca odpady komunalne z terenu gminy dostarczy właścicielom nieruchomości zamieszkałych ulotkę informującą jak segregować odpady komunalne oraz harmonogram wywozu odpadów na II półrocze 2015 roku.

Istotną zmianą przy selektywnej zbiórce odpadów jest to, że od 1 lipca br. odpady komunalne segregować będziemy na pięć frakcji. Każdą frakcje odpadów należy odkładać do odrębnych worków o następujących kolorach:

1) ŻÓŁTY z przeznaczeniem na tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metal,
2) ZIELONY z przeznaczeniem na szkło, opakowania szklane kolorowe i bezbarwne,
3) NIEBIESKI z przeznaczeniem na papier i tektury,
4) CZARNY z przeznaczeniem na odpady zmieszane (odpady pozostałe po wysortowaniu) bądź do posiadanego pojemnika na odpady,
5) INNY z przeznaczeniem na odpady ulegające biodegradacji.

Worki w kolorach: żółtym, zielonym i niebieskim będą rozdawane właścicielom nieruchomości przez firmę odbierającą odpady komunalne.

Załączniki

 
Odwiedziło nas już 44332266 osób.