nawigacja
Logo BIP
kartki
Agencja Rozwoju Mazowsza
Muzem Mazowsza Zachodniego Serwis Dziennika Ustaw Serwis Monitora Polskiego Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Gesipussa Żyroskop - wyższa jakość informacji Udział Stanisława Papczyńskiego w ocaleniu Polski i chrześcijańskiej Europy Więcej informacji

Promocja NSP 2011

W okresie od 1 do 17 marca 2011 r. na terenie każdej z 314 gmin województwa nazwa województwa przeprowadzany jest obchód przedspisowy.

W trakcie obchodu rachmistrzowie będą zaznajamiać się z przydzielonymi sobie obwodami oraz weryfikować wykazy adresów zamieszkanych budynków. Każdy rachmistrz, posługując się mapą obwodu zaimplementowaną na terminalu mobilnym, sprawdzi aktualność i poprawność adresów, dopisze adresy budynków, których brakuje w wykazie i na mapie oraz usunie budynki nieistniejące.

Do przeprowadzenia obchodu przedspisowego w terenie upoważnia rachmistrza identyfikator zawierający jego zdjęcie, imię i nazwisko, pieczęć urzędu statystycznego oraz pieczątkę imienną i podpis dyrektora urzędu statystycznego, który wydał identyfikator. W trakcie obchodu rachmistrzowie nie będą przeprowadzać wywiadów ani wchodzić do budynków czy mieszkań.

Wywiady przeprowadzane będą w okresie od 8 kwietnia do 30 czerwca 2011 r.

Od 1 kwietnia br będzie dostępna infolinia NSP 2011:
800 800 800 - numer bezpłatny dla połączeń z telefonów stacjonarnych
22 44 44 777 - numer dla połączeń przychodzących z telefonów komórkowych płatny zgodnie z cennikiem operatora.

Załączniki

Zdjęcia


Pismo z urzędu statystycznego

plakat NSP 2011
 
Odwiedziło nas już 44433163 osób.