nawigacja
Logo BIP
kartki
Agencja Rozwoju Mazowsza
Muzem Mazowsza Zachodniego Serwis Dziennika Ustaw Serwis Monitora Polskiego Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Gesipussa Żyroskop - wyższa jakość informacji Udział Stanisława Papczyńskiego w ocaleniu Polski i chrześcijańskiej Europy Więcej informacji

Kalendarium

KALENDARIUM 2012

 

1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki –– msze św. – 9.00, 11.00

6 stycznia  – Uroczystość Objawienia Pańskiego – msze św. – 9.00, 11.00

8 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego

2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiegomsze św. o godz. 9.00 i 18.00

22 lutego   – Środa Popielcowa - msza św. o godz. 18.00

19 marca – Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP msza św. o godz. 16.00

11, 18, 24, 25  marca – Rekolekcje Wielkopostne

24 marca - spowiedź

26 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia -   msza św. o godz. 16.00

2 kwietnia - 7 r. śmierci bł. Jana Pawła II – Apel Maryjny o godz. 21.00

5 kwietnia – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ o godz. 18.00

6 kwietnia – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – o godz. 18.00

6 – 14 kwietnia – Nowenna do Miłosierdzia Bożego

7 kwietnia –  WIGILIA PASCHALNA – o godz. 20.00

8 kwietnia   – UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

9 kwietnia  – Poniedziałek Wielkanocny - msze św. wg porządku niedzielnego

15 kwietnia – Niedziela Bożego Miłosierdzia

3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski - msze św. – 9.00, 11.00

20 maja - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - I Komunia Święta o godz. 11.00

26 maja – pielgrzymka autokarowa do Lichenia lub Częstochowy

27 maja - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Rocznica I Komunii Świętej o godz. 11.00

28 maja – Święto NMP Matki Kościoła

3 czerwcaUroczystość Najświętszej Trójcy

7 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – msze św. o godz. 9.00 i 11.00 – po mszy św. procesja eucharystyczna

15 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – msza św. o  g. 18.00

16 czerwca – Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi – msza św. o godz. 18.00

29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

1 lipca – Uroczystości odpustowe ku czci św. Tomasza  Apostoła – patrona naszej parafii –  msze św. – 9.00, 11.00; Loteria Fantowa – po mszach św.; Biesiada Parafialna – od  16.00

22 lipca – wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców –  poświęcenie pojazdów po mszach świętych

2 sierpnia – V Pielgrzymka Rowerowa do Miedniewic

6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego -  msza św. o godz. 18.00 – w Suliszewie gościmy pielgrzymkę pieszą z Ełku

7 sierpnia – w Kamionie gościmy pielgrzymkę pieszą Osób Niepełnosprawnych

15 sierpniaUroczystość Wniebowzięcia N.M.Panny -msze św. – 9.00, 11.00  

17 – 25 sierpnia – Nowenna przed Uroczystością MB Częstochowskiej                                                  

23 – 25 sierpnia – Nabożeństwo Czterdziestogodzinne

26 sierpnia Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej – ODPUST PARAFIALNY – msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 18.00

8 września – Święto Narodzenia N.M.P. – błogosławieństwo ziarna siewnego

13 – 15 września – pielgrzymka: Gdańsk – Gdynia – Sopot - Toruń

14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

15 września - Wspomnienie NMP Bolesnej

18 września – Święto św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży

24 – 29 września – pielgrzymka: Bruksela – Paryż – Berlin (990 zł.)

29 września – XI Rocznica Konsekracji Kościoła

13 października – Uroczystość bł. Honorata Koźmińskiego – Patrona Diecezji

19 października – wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

22 października – wspomnienie bł. Jana Pawła II

1 listopada  – Uroczystość Wszystkich Świętych - msze św. o godz. 9.00 oraz  12.00 – msza św. na cmentarzu grzebalnym

2 listopada  – wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych – msze św.: 9.00 i 18.00

11 listopada – Uroczystość św. Wiktorii – Patronki Diecezji; Święto Niepodległości - msza św. o godz. 9.00 

25 listopada – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

2 grudnia – I Niedziela Adwentu

8 grudnia  – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. –  GODZINA ŚWIĘTA – Msze św. o godz. 12.00 i 18.00    

9 - 11 grudnia  – Rekolekcje Adwentowe

11 grudnia  – spowiedź

24 grudnia  – Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia – o godz. 23.45 – Liturgia Godzin, o godz. 24.00 – Pasterka

25 grudnia  Uroczystość Bożego Narodzenia - msze św. – 9.00, 11.00  

26 grudnia  – Święto Św. Szczepana – msze św. wg porządku niedzielnego

30 grudnia – Święto Świętej Rodziny

31 grudnia – uroczysta Msza św. na zakończenie „Starego Roku” o godz. 16.00

 
Odwiedziło nas już 40031508 osób.