nawigacja
Logo BIP
kartki
Agencja Rozwoju Mazowsza
Muzem Mazowsza Zachodniego Serwis Dziennika Ustaw Serwis Monitora Polskiego Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Gesipussa Żyroskop - wyższa jakość informacji Udział Stanisława Papczyńskiego w ocaleniu Polski i chrześcijańskiej Europy Więcej informacji


Bank Spółdzielczy w Skierniewicach Oddział w Puszczy Mariańskiej

ul. Stanisława Papczyńskiego 1
96-330 Puszcza Mariańska
tel./faks: 0-46/831-84-10
Dyrektor oddziału - Dariusz Błoński


Oddział Banku Spółdzielczego w Puszczy Mariańskiej stanowił do 31.12.1972 r. samodzielną jednostkę bankową z siedzibą w Radziwiłłowie. Od 1 stycznia 1973 r. w wyniku procesów łączeniowych stał się Oddziałem Banku Spółdzielczego w Skierniewicach. Od tego czasu siedzibą banku jest Puszcza Mariańska. Obecnie Oddział mieści się w dzierżawionym od Urzędu Gminy obszernym i nowoczesnym lokalu. Oddział jest dobrze wyposażony w sprzęt komputerowy dostosowany do potrzeb XXI wieku. Swoim działaniem obejmuje teren całej Gminy Puszcza Mariańska oferując bogatą gamę produktów bankowych, w tym również bankowość internetową. O rozwoju placówki świadczy stale wzrastająca liczba obsługiwanych rachunków bankowych. Rośnie również liczba członków banku. Swoje udziały umieściło w O/Banku ponad 300 członków.

Oddział BS w Puszczy Mariańskiej czynny jest w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 8:00-15:30 oraz w środy w godz. 10:00 -17:45.
Szczegółów dotyczących działalności banku i akcji kredytowej prosimy szukać http://www.bsskierniewice.pl lub bezpośrednio w siedzibie banku.

W listopadzie 2005 r. Bank Spółdzielczy w Skierniewicach Oddział w Puszczy Mariańskiej uruchomił w Radziwiłłowie Bankowy Punkt Obsługi Klienta. POK czynny jest w poniedziałki, środy i piatki w godz. 8:00 - 15:30 oraz w czwartki w godz. 10:30 - 18:00.

W Puszczy Mariańskiej znajduje się bankomat czynny 24h.
 

 
Odwiedziło nas już 44332448 osób.